Individuální výuka

Studujte jen Vy sami spolu s lektorem! Tempo výuky se přizpůsobí na 100 % Vašim potřebám a lektor se Vám bude věnovat na maximum. Díky tomu máte největší šance se posouvat vpřed. A studium si domluvit v tempu a v čase, které Vám bude vyhovovat.

  • online
  • v různé časy během týdne podle domluvy
  • efektivní studium s tempem podle potřeb

 

Začněte studovat kdykoliv

Individuální lekce programování v Pythonu nabízejí unikátní flexibilitu a přizpůsobení vašim osobním potřebám a harmonogramu. Můžete si domluvit hodiny v dopoledních nebo odpoledních termínech, přičemž se snažíme maximálně vyjít vstříc vašim požadavkům i možnostem našich zkušených lektorů. Díky tomu můžete studovat tak často, jak jen potřebujete, což zajišťuje komfortní a efektivní učení, při kterém budete rychle pokračovat ve svém vzdělávání.

Program individuálních lekcí je plně srovnatelný s obsahem našich skupinových kurzů. Získáte pevné základy programování v jazyce Python, včetně seznámení s jeho syntaxí, základními funkcemi a možnostmi využití v praxi. Naše metoda výuky je postavena na principu „učení se tím, že děláš“, což znamená, že od samého začátku budete psát skutečný kód a pracovat na praktických příkladech. Tento přístup zaručuje, že nejenže se naučíte teorii, ale také si vše hned prakticky vyzkoušíte.

1 lekce … 550 Kč / 60 minut

(množství lekcí lze upravit v Košíku)

Balíček 5 lekcí … 2 400 Kč  (480 Kč / 1 lekce)